Radek Švajcr

24. 7. 2020 | Úvod | Radek Švajcr

TRENÉR BĚŽECKÉ ŠKOLY PLZEŇ

Radek je úžasný motivátor a organizátor, který nezkazí žádnou srandu. Je trenérem Běžecké školy Plzeň, kde za několik málo let dokázal k běhání nadchnout desítky lidí. Dalo sice práci (hlavně jemu) naučit se běhat stylově (běhal jako robot, co ví jak, ale neumí se do toho položit a uvolnit). Dnes ale běhá technicky skvěle a s Pomalým Pepou Cupalem pokročili mezi trenéry Běžecké školy nejdál.

Radek už leccos pochytil i z metodiky tréninku, takže dokáže lidi, kteří mají v počátcích příliš velké ambice, přivést ke zdravému rozumu a vysvětlit jim, v čem spočívá kouzlo pomalého běhu, kouzlo posilování, ale i kouzlo regenerace nebo zařazování jiných sportů do přípravy běžce, proto se z něho pomalu ale jistě stává i výborný triatlet.

Please follow and like us:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *