Martin Štěch

3. 8. 2020 | Úvod | Martin Štěch

TRENÉR ČESKÉHO ATLETICKÉHO SVAZU A BĚŽECKÉ ŠKOLY BÍLINA   KONDIČNÍHO BĚHU

Martin využívá všech svých znalostí, které získal za několik let a je typ trenéra medu a biče, páč přísnost musí být. A protože v dnešní době stále existují lidé, kteří mají tyto věci rádi, má kolem sebe neustále plno. Zázemí tréninků využívá jeden z nejlepších stadiónů v republice a to AK Bílina, kde pravidelně probíhají tréninky pod jeho usměvavým vedením.  Spolu s dalšími běžci založil běžeckou skupinu Bílinská (j)ELITA, kde (j) reprezentuje jednotku energie joule. A energie má skutečně na rozdávání, kdo by nechtěl prokecat celý maraton pod 4 hodiny, kde dělá vodiče. Zároveň se stará o delší tréninky po nakloněných rovinách, které bere jako naprostou symbiózu k intervalovým a fartlekovým tréninkům na dráze.  Zároveň pomáhá ve skupině Šneci v běhu, kde se pod jeho vedením spoustu šnečků mění na turbošneky.
Přes svůj handicap bursitidy Achillovy paty učí ostatní běžce jak správně pracovat s hlavou a ukazuje správný směr a metodiku tréninku kondičního běhu nejenom pro začátečníky, ale i pro pokročilejší hobíky, kteří už běhají více jak 250km měsíčně.
Jeho moto je „nejenom během člověk živ je“ a razí myšlenku šťastného života běhu, jakožto společenské události. 

Please follow and like us:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *