Doma je doma, proto si zaběhni Home run 24 hodinovku pro hospic Sv. Jiří v Chebu doma

Určitě máme všichni radost, že koronavirus pomalu ustupuje, ale ustupuje pomalu, takže jako u většiny běžeckých akcí v letošním roce bude i Františkolázeňská 24 hodinovka pro hospic Sv. Jiří v jiném modu. V modu Doma je doma, což je motto chebského hospice Sv. Jiří, které jsme do běžecké terminologie přeložili jako HOME RUN.

Věřte, že i nám je líto, že se nesejdeme a neproběhneme společně již po jedenácté ve Františkových Lázních, po páté pro hospic Sv. Jiří. Ale pokud chceme mít naději, že příští rok budeme moci běžet společně vedle sebe pro hospic Sv. Jiří, měli bychom se postavit k Home runu čelem, abychom měli příští rok proč běhat.

Vím, že situace jednoho každého není ideální, ale věřím v sílu a empatii běžecké komunity, zejména té, která se někdy běhu ve Františkových Lázních zúčastnila a přidá svoje kroky, svoje kilometry, ale hlavně pošle na konto hospice finanční podporu, kterou může přispět. Protože jako každý krok se počítá, tak každá koruna pomůže!

Díky vám za to, že poběžíte s námi a všem vám přeji společně s hospicem a všemi ambasadory šťastný života běh.

Hospic Sv. Jiří k tomu dodává

Vážení příznivci běhu, chůze, pohybu na čerstvém vzduchu, ale především všichni vzácní podporovatelé Hospice Sv. Jiří v Chebu, vzhledem k současné situaci Vás musíme s lítostí informovat o změnách, které se dotknou letošního ročníku Františkolázeňské 24 hodinovky. Naštěstí se tyto změny netýkají našeho společného nadšení z pohybu a radosti pomáhat. Tentokrát si totiž tyto emoce prožije každý sám, věříme, že o to intenzivněji. I na Hospic Sv. Jiří dramaticky dopadla všechna vládní restriktivní opatření, došlo k nárůstu počtu klientů, potýkáme se se zdravotními problémy některých zaměstnanců a stále řešíme nedostatek financí.

Proto jsme připravili individuální běh (HOME RUN), abychom mohli společně oslavit výročí sametové revoluce, ale zároveň i podpořit služby hospice nejen ze všech koutů České republiky, dokonce i ze všech koutů světa. Letos necháváme výběr trasy, počet kilometrů, i způsob, jakým trasu absolvujete, zcela na Vás. Registrujte se na webu a podpořte tím služby hospice. Věříme, a budeme moc rádi, když se k nám přidáte, a zaplacením startovného nás v této nelehké době podpoříte.

Děkujeme za Vaše zapojení a představujeme Vám pravidla účasti na 12. ročníku Františkolázeňské 24 hodinovky – HOME RUNu:

  1. zaregistrujte se na webu a tím podpořte poskytování služeb Hospice Sv. Jiří na Chebsku
  2. zvolte svou trasu kdekoliv, kde máte možnost, můžete běžet i chodit sami venku i doma na běžeckém trenažeru, s rodinnými příslušníky i se psími parťáky (určitě epidemiologická opatření znáte, a budeme Vám vděčni, když je budete i při běhu a chůzi dodržovat)
  3. zapojit se můžete konkrétně v sobotu 14.11. od 7:00 do 21:00 a v neděli 15.11. od 7:00 do 21:00
  4. podělte se s námi ve facebookové události o fotografie, o záznamy z aplikací nebo o Vaše dojmy z absolvování letošního ročníku
  5. Vaše výkony nám zaznamenejte do google tabulky, abychom mohli Vaše výsledky vyhodnotit a podělit se o radost z Vašich absolvovaných kilometrů, pro tři nejlepší ženy a tři nejlepší muže máme v příštím roce připravený balíček startovného se zázemím a gastrozónou zdarma
  6. pro běžce i neběžce máme možnost podpořit hospic skrze ambasadorské výzvy, ambasadoři pro 12. ročník – Miloš Škorpil, Pepa Cupal, Kateřina Slavíková, Tomáš Mach
  7. Děkujeme srdečně Vám všem, kteří s námi budete REGISTRACE zde

PODROBNÉ INFORMACE NA WEBU 24beh.cz

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost