Běžím, tedy jedu

Občas se nás někdo ptá, jak vlastně může Hynečkovi pomoci…
Přidejte se k nám!!!

Základní myšlenkou našeho projektu je spojit příjemné s užitečným, tedy propagovat sport jako součást zdravého životního stylu, a zároveň podpořit Hynečka Skůru v jeho návratu do plnohodnotného života.

Již několik let tlačíme Hynečkův vozík do cíle mnohých závodů a těšíme se z jeho větších či menších vítězství nad nepřízní osudu. Ten mu nebyl na počátku života příliš nakloněn. Malý Hynek utrpěl úraz v bazénu v červenci roku 2014. Po této kritické nehodě, při které došlo k poškození mozku v důsledku doby strávené pod vodou, byl stav malého Hynka lékaři hodnocen jako velmi kritický.

Ke zlepšení pohybové aktivity jsou potřebné nejen pobyty v lázních, ale i různé zdravotnické pomůcky a každodenní velmi nákladné cvičení a rehabilitace. Jízda ve vozíku není pro Hynečka pouze velkou zábavou, ale také terapeutický prostředek. Pomáhá mu stabilizovat jeho vestibulární systém. Tím, že se Hyneček prakticky nehýbe, a pouze leží, nemá možnost si tento systém sám vybudovat, tak jako zdravé děti. Ty získávají rovnováhu postupně běháním, pohybem, skákáním či chůzí.

K návratu do plnohodnotného života čeká Hynečka a jeho rodinu ještě dlouhá cesta. Hyneček je ale velký bojovník a my se radujme z každého jeho úspěchu.

Přidejte se k nám a přispějte spolu s námi za každý vysportovaný kilometr alespoň symbolickou 1 Kč na transparentní účet, ze kterého budou veškeré peníze použity pro našeho malého kamaráda. Nemusíte jen běhat či chodit, můžete také jezdit na kole, bruslích, koloběžce či koni 🙂

A pokud možnost přispět nemáte, tak nám pomožte třeba jen sdílením naší stránky mezi vaše přátele. Čím větší bude naše běžecká rodina, tím rychleji zdoláme pomyslné kilometry vedoucí k jedinému cíli – návratu Hynečka do plnohodnotného života.

Děkujeme a těšíme se, že se někdy potkáme na některém ze závodů, kterých se společně s Hynkem účastníme.

Chcete-li znát Hynečkův příběh podrobněji, mrkněte na web http://www.konto-hynek.cz.

logo-hynek
Hynecek-bojovnik
Pokud nás chcete podpořit, můžete zadat převodní příkaz na číslo našeho transparentního účtu u KB:

 

107-8890530287 / 0100
var. symbol: 77777

 

 

Mnohokrát Vám děkujeme za jakoukoliv pomoc. Moc si toho vážíme:-)
Kliknutím na logo KB se můžete podívat na náš transparentní účet.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost