Běžecký a kondiční camp s Milošem a Danou v Lázních Kynžvart

Běžecký a kondiční camp s Milošem a Danou v Lázních Kynžvart

Lázně Kynžvart leží na jižní straně v podhůří Slavkovského lesa, který sám pro sebe nazývám malou Šumavou. Je to překrásný kout přírody, který moc lidí nezná. Okolní příroda nabízí spoustu možností ke zdravému pohybu. A navíc ten vzduch! Ne nadarmo se sem již mnohá desetiletí jezdí léčit děti, které mají problémy s dýcháním, a právě sem vás chceme pozvat na náš běžecko-kondiční camp.

Již šest let spolupořádáme campy Běžecké školy v hotelu Lanterna v Beskydech a celou dobu slýcháme přání: “Udělejte něco blíž!”, tak konečně je tu to “něco blíž.”

Vím, Střední Čechy to nejsou, je to zase kraj světa, místo východního konce republiky konec západní. Ale: ta příroda, ten klid, genius loci a vůbec celá ta nabídka, včetně možnosti uplatnění 4000,- státního příspěvku na pobyt, když zůstanete po skončení campu další tři noci a užijete si týden skvělé dovolené. Během campu se naučíte, nebo alespoň pochopíte, základy přirozeného běhu, naučíte se základní posilovací cviky nejen pro běžce a běžkyně, dostane se vám výkladu, jak se správně a přirozeně stravovat a jak pojmout své běhání a vůbec hýbání se, abyste byli zdraví a mohli si užívat šťastný života běh!

Termín campu

10. – 13.6.2021

Program běžecko-kondičního campu s Milošem a Danou

Čtvrtek

Vlastní program začne v 17 hodin krátkým seznamovacím výběhem, a po večeři dokončíme vzájemné seznámení a řekneme si více, jak celý camp bude probíhat.

Pátek
  • Dopoledne se zaměříme na učení se přirozeného běhu. Každého účastníka nafilmuji, ukáži mu, kde a jaké dělá chyby a pak všichni společně začneme pracovat na jejich odstranění, respektive se budeme učit, jak běhat přirozeně správně.
  • Odpoledne proběhne nejdříve cvičení s Danou a pak si dáme ukázku intervalového tréninku v podobě 30-20-10.
  • Po večeři si popovídáme o běhání, tedy o tom, jak to dělat, abyste si běh užívali, zlepšovali se, prostě  jak to dělat, aby vás běh bavil, naplňoval a pomáhal vám v životě být v pohodě.
Sobota
  • Dopoledne si společně (podle fyzických schopností) vyběhneme na long run, neboli kondiční dlouhý běh. V jeho rámci vám budu pomáhat běžet přirozeně, což v praxi bude znamenat, že vás budu sledovat a trošku prudit :).
  • Odpoledne budete mít volno, abyste si mohli sami vychutnat krásu místa a vše, co lázně svým hostům nabízejí.
  • Večer si s vámi Dana popovídá o jídle, což její velmi oblíbené téma, o němž nejen ráda mluví, píše, ale hlavně jej aplikuje v praxi.
Neděle

Ráno před snídaní si společně zaběhneme na nějaké krásné místo, které vyberu podle schopností účastníků, abyste na camp vzpomínali s láskou a ne s pomyšlením “Tak tam už tedy nikdy!” :).

Po snídani si společně zhodnotíme, jak se vám to líbilo, dostanete certifikáty a rozjedeme se domů, tedy kromě těch, kteří zde zůstanou další tři dny, aby si Lázně Kynžvart, Slavkovský les a případně Karlovarský kraj užili a také využili 4000,- státního příspěvku, když už se to nabízí, že?

Kompletní program najdete zde

Přihlášky

Iva Čeřovská, tel. +420607013739, e-mail: cerovska@lazne-kynzvart.cz

Těšíme se na vás!

Dana a Miloš

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost