JEŠTĚ RYCHLEJŠÍ ADIDAS PŘEDSTAVUJE BĚŽECKÉ RYCHLOSTNÍ NOVINKY

JEŠTĚ RYCHLEJŠÍ ADIDAS PŘEDSTAVUJE BĚŽECKÉ RYCHLOSTNÍ NOVINKY

S postupným rozvolňováním a prvními závody přichází adidas s třemi modely, které uspokojí ty nejnáročnější běžce a milovníky rychlého běhu. V popředí kolekce stojí ADIZERO ADIOS PRO 2, upgrade nejrychlejších běžeckých bot od adidasu. Z nich si to nejlepší berou také další novinky: oblíbené tréninkové ADIZERO BOSTON 10 a zcela nový model ADIZERO PRIME X.

Daniela Pokorná – VMLY&R | adidas PR & Account Manager

V Herzogenaurachu 16. června 2021: Značka adidas dnes odhaluje nejnovější běžecké přírůstky – upgrade rekordních ADIZERO ADIOS PRO, nové provedení tréninkových ADIZERO BOSTON 10 a zcela novou dimenzi inovativních ADIZERO PRIME X pro dlouhé trasy.

 ADIZERO ADIOS PRO 2 – rychlost na prvním místě

V loňském roce debutoval s velkým ohlasem model ADIZERO ADIOS PRO, ve kterém se překonávaly světové rekordy. Peres Jepchirchirová z Keni dvakrát zdolala dosavadní světový rekord v půlmaratonu žen a Kibiwott Kandie zaběhl vůbec nejrychlejší půlmaratonský čas, když se o 29 vteřin zlepšil oproti vlastnímu předchozímu rekordu.

 ADIZERO ADIOS PRO 2 byly vyvinuty ve spolupráci s nejrychlejšími světovými dálkovými běžci a přinášejí především jednu zásadní změnu – nižší hmotnost. Obsahují dvě přepracované vrstvy lehké mezipodešve LIGHTSTRIKE PRO, která nabízí vylepšenou konstrukci pro plynulý a dynamický přechod od paty ke špičce, optimální odpružení a výbušnost. Pět karbonových dílů ENERGYRODS charakteristických pro tento model zaručuje perfektní spojení nohy s botou a zamezuje tak ztrátě cenné energie. Částečně recyklovaný ultralehký svršek CELERMESH 2.0 je zárukou prodyšnosti, flexibility a lehkého zpevnění. Nedílnou součástí modelu je i podrážka z gumy CONTINENTAL, která nabízí perfektní trakční zónu pro rychlejší akceleraci. Nová lehká konstrukce paty udržuje nohu pevně zajištěnou protiskluzovým uchycením a její měkčí struktura zvyšuje pohodlí při nošení. Ambice tohoto modelu je jasná – být těmi nejrychlejšími botami na světě.

 ADIZERO BOSTON 10 – jistota pro rychlý trénink

V návaznosti na vývoj designu přináší kolekce adizero také nový model ADIZERO BOSTON 10. Běžcům nabízí to nejlepší z ADIZERO ADIOS PRO 2, ale je univerzálnější pro každodenní tréninky, kde oceníme ideální rovnováhu mezi výdrží a dostatečným pohodlím. Proto model kombinuje mezipodešev LIGHTSTRIKE PRO s trvanlivou pěnou LIGHTSTRIKE EVA a zároveň nabízí karbonové díly ENERGYRODS pro správnou ekonomii běhu. Samozřejmostí je také flexibilní svršek a podrážka CONTINENTAL. V tomto modelu se vám i při tréninku bude běhat jako v závodě.

 ADIZERO PRIME X – ještě více inovace

Někdy je více méně. Někdy ale více může být zkrátka více. To také bezesporu platí u zcela nového modelu ADIZERO PRIME X, který se osvědčí především v bězích na dlouhé vzdálenosti. Nabízí základní benefity modelu ADIZERO ADIOS PRO 2, ale v mezipodešvi najdete o jednu vrstvu LIGHTSTRIKE PRO navíc pro ještě větší dávku komfortu při dlouhých bězích. Tolik odpružení značka adidas ještě nikdy ve svých běžeckých botách nepoužila. Také technologie ENERGYROD je obohacena o další vrstvu karbonových dílů, která vám ještě více pomůže šetřit energii a udržovat rychlost. Třešničkou na dortu pro dlouhé výběhy je pak nová odlehčená konstrukce paty, která nohu pevně zajistí a zvýší její pohodlí větším změkčením, a podrážka CONTINENTAL.

 Letos v létě budou boty ADIZERO ADIOS PRO 2 nosit nejrychlejší sportovci světa, mimo jiné Peres Jepchirchirová, Joyciline Jepkosgeiová, Rhonex Kipruto, Kibiwott Kandie, Stephen Kiprop, Philemon Kiplimo, Amos Kipruto, Bernard Kimeli, Abel Kipchumba, Bethwell Yegon či Bravin Kiptoo.

 Boty ADIZERO ADIOS PRO 2 a ADIZERO PRIME X budou dostupné na adidas.cz od 18. června. ADIZERO BOSTON 10 budou dostupné od 16. června. Nákupem jednoho ze tří nových modelů kolekce adizero prostřednictvím aplikace adidas nebo v prodejnách adidas získáte tříměsíční prémiové členství v aplikaci adidas Running zdarma.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost