Františkolázeňská 24 hodinovka už po třinácté běží rozdávat radost

Františkolázeňská 24 hodinovka už po třinácté běží rozdávat radost

Františkolázeňskou 24 hodinovku jsme se Zdeňkem Dančem začali pořádat, abychom oslavili dvacáté výročí Sametové revoluce a také z touhy pomocí toho, co nás fascinuje, co nás naplňuje radostí a štěstím (běhu) pomoci, těm, co touží pomáhat těm, co pomoc potřebují. Je to neuvěřitelné, ale letos se sejdeme ve Františkových Lázních 13. – 14. listopadu již po třinácté! Pokud chcete být u toho, tak přihlásit se můžete na www.24beh.cz

My vám tu medaili ze Spartathlonu přivezeme ukázat

Františkolázeňská 24 hodinovka už po třinácté běží rozdávat radost - Milan u krále
Františkolázeňská 24 hodinovka už po třinácté běží rozdávat radost - cena za 24 hodin běžecké radosti

Na Františkolázeňskou 24 hodinovku většinou nejezdí ultramaratonská špička, až na jednu výjimku. Tou výjimkou je Milan Šumný, který na letošním Spartathlonu vybojoval (a to doslova) třetí místo. Milan přiveze ceny, které za to dostal, ale také cca prvních pět hodin poběží, takže si budete moci zaběhnout s ním, nebo si s ním udělat selfí, či si jen popovídat.

Než vás zavedu do historie Františkolázeňské 24 hodinovky, chtěl bych vám říci, že akce proběhne za pravidel, která budou z hlediska epidemiologických opatření platná v daných dnech, takže testy, očkování na covid, či potvrzení o tom, že jste ho v posledním půlroce prodělali.

Z historie Františkolázeňské 24 hodinovky

Pro ty, co u toho nebyli od začátku, nebo se jim už některé věci vypařili z hlavy, troška historie:

Rok jedna: Jak a proč to všechno začalo

Rok dva: Rekordní a vřelá

Rok tři: Nejcennější medaile, aneb o co se běželo 22 hodin pro Joker

Rok čtyři: Výlet do jiných dimenzí

Rok pět: Běželi jsme pro „Achillovu Patu“

Rok šest: Začíná se psát společná historie Františkolázeňské 24 hodinovky a Hospice Sv. Jiří v Chebu

Rok sedm: Co všechno je náplní činnosti Hospice Sv. Jiří

Rok jedenáct: Mekka dobra

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost