Kvůli počasí se Bedřichovský Night Light Marathon uskuteční v polovině února

Kvůli počasí se Bedřichovský Night Light Marathon uskuteční v polovině února

Nevyzpytatelné počasí si vybralo svou první daň. Úvodní závod letošního ročníku ČEZ SkiTour 2022 se i přes pečlivé přípravy nově uskuteční v termínu 18. a 19. února letošního roku. Do stopy se závodníci měli původně vydat již tento pátek a sobotu, ale vysoké teploty a nedostatek sněhové pokrývky to nedovolí.

Dobrou zprávou ale je, že online registrace na Bedřichovský Night Light Marathon jsou prodlouženy až do středy 16. února! Závodníci se mohou registrovat přímo ZDE. Již přihlášeným účastníkům bude startovné automaticky převedeno na nový termín. Pokud se v něm nebudou moci akce zúčastnit, startovné jim bude vráceno.

Pro připomenutí:

  • Trasy závodu jsou zveřejněny ZDE.
  • V zázemí budou připraveny šatny od hlavního partnera Volkswagen Užitkové vozy nebo mazací servis SWIX.

Abyste byli stále v obraze, sledujte naše komunikační kanály.

Po zásahu matky přírody se drobně pozměnil kalendář závodů:

Sezóna začne 15. – 16. 1. 2022 Zadovskou 30, pokračuje Krušnohorskou 30 (22. – 23. 1.), Karlovskou 50 (28. – 29. 1.), Orlickým Maratonem (5. – 6. 2.), ČEZ Jizerskou 50 (11. – 13. 2.), Bedřichovským Night Light Marathonem (připomínáme v novém termínu 18. – 19. 2.), JeLyManem (26. -27. 2.) a končí partnerským závodem Bieg Piastow (4. – 6. 3.). Navzdory komplikacím nic nevzdáváme a pracujeme na přípravách ze všech sil tak, aby všichni byli nadšení, až závody vypuknou.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost