Restart krásy a zdraví v Jordánsku s Danou a Milošem

Restart krásy a zdraví v Jordánsku s Danou a Milošem

Dostali jsme pozvání, které se neodmítá, pozvání strávit pracovně osm dní v Jordánsku, v zemi mnoha přírodních krás, ale zároveň v zemi, kde se začaly psát dějiny moderního světa. 

Chceme se podělit o tyto zážitky i s těmi, kteří by je chtěli sdílet s námi. S těmi, kteří chtějí poznat něco výjimečného, s těmi, kteří potřebují něco opravdu silného, aby začali či pokračovali v práci na posílení svého zdraví, své fyzické kondice, svého ducha.

Protože, co si budeme povídat, zdraví fyzické i duševní jsou pravým pokladem člověka. Pokladem, bez nějž všechny poklady a krásy světa jsou člověku v konečném důsledku k ničemu.

Takže přijměte naše pozvání a užijte si:

Wellness a fitness v jedinečném prostředí u Mrtvého moře, běh pouští a plavání v Rudém moři  – to je jen začátek výčtu úžasných věcí, které vás při této cestě čekají.

Výživný aktivní program, který pro vás připravili Dana a Miloš Škorpilovi, je doplněn řadou výletů. Navštívíme místa, která jsou kolébkou civilizace a křesťanství, okouzlující skalní město Petra, které patří k sedmi divům světa, a zažijete i noc v beduínském kempu pod tisíci hvězd.

I pro úplné začátečníky jsou k dispozici lekce potápění v Rudém moři. A od stolu plného skvělých jídel místní kuchyně se nedá odtrhnout.

Slibujeme, že tento pobyt vás nabije energií, doplní rozhled, pohladí laskavostí a bude maximálně motivovat k péči o sebe samé.

Dále je pro vás připraveno:

  • vedené posilovací tréninky v zázemí luxusního fitka Crowne Plaza Dead Sea Spa Resort 5* a Resortu Granda Tala Bay 5*
  • běžecká škola Miloše Škorpila  ( ráno/večer podle kondice a venkovních teplot)
  • kardio tréninky
  • koupání a bahenní procedury v Mrtvém moři se zkrášlovacím a zdravotním účinkem známým od dob faraonů
  • volný vstup do wellness centra, které je největším hotelovým Spa v Jordánsku
  • možnost dopřát si masáže a unikátní kosmetiku (produkty z Mrtvého moře)
  • zažijete prostředí, kde se běhá mezinárodní maraton v Petře, a stezky u Mrtvého moře.

Jestli vás to zaujalo, se potak dívejte, co je třeba udělat, abyste mohli v září vyrazit s námi a společně si toto všechno užít.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost