adidas 4DFWD, boty, které překvapí nejen vzhledem

adidas 4DFWD, boty, které překvapí nejen vzhledem

 

Když jsem viděl poprvé tenhle nový model adidasek za výlohou Running Mall, musel jsem si ho vzít do ruky a prohlédnout zblízka. Něco tak extravagantního, a to už jsem toho viděl hodně, jsem dosud neviděl.

 

První myšlenka byla: ti už se fakt zbláznili, to snad nemyslí vážně, v tom se dá fakt běhat?

Pak mi přistály doma, otevřel jsem krabici a obul je, přičemž ta prvotní myšlenka se opět ozvala.

Vzal jsem je nejdříve opatrně na procházku a překvapivě, i když jsou moje nohy za poslední půlrok, kdy běhám spíše v minimalistických botách, zvyklé na něco jiného, chodit v nich šlo.

Tak jsem jim dal šanci a trošku jsem se i proběhl.

Nakonec jsem se rozhodl, že je tedy vyzkouším při opravdovém běhu, a vzal jsem je do Alp.

Začal jsem nejdříve krátkým 3 kilometrovým během po silnici, druhý a třetí den už jsem jim naordinoval 5 a 6 kilometrů po silnici a horských stezkách, abych je čtvrtý den vytáhl na 10 kilometrový horský běh.

A přesto, že jsem byl vůči nim tak skeptický, musím uznat, že nejen že se v nich dá běhat, ale dá se v nich běhat i dobře.

Tady musím vyšvihnout poklonu nejdříve designerovi za jeho představivost, ale hlavně technologovi, který té extravaganci dal funkčnost.

Takže pokud běháte v technických botách, tak nedejte jen na vzhled a klidně je vyzkoušejte, v těhle botách se běhá fakt dobře. 

Pokud chcete vědět víc o technických parametrech, tak si klikněte na běžecké boty.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost