Kolín bude v sobotu 5. listopadu mekkou zdravého běhu

Kolín bude v sobotu 5. listopadu mekkou zdravého běhu

Správný postoj při běhu je podobný správnému postoji v životě – vzpřímená záda, ale nos nikoli nahoru. 

Jít, běžet s hlavou vzpřímenou má několik výhod. 

První je ta, že vidíte, do čeho můžete šlápnout a tak se tomu můžete zavčasu vyhnout. Druhou výhodou je, že se vám lépe dýchá – máte uvolněné dýchací cesty. 

Třetí výhodou je, že se před nikým už tak snadno neshrbíte, a to i kdyby jste chtěli. Nedovolí vám to rozhled – nadhled, který získáte před těmi, kteří znají jen pohled dolů na své nohy. 

Čtvrtou výhodou je, že i když budete mít něco přes váhu, nebudete to mít neustále na očích. Jak vidíte, dívat se na svět zpříma je neskonale snadnější než se hrbit, i když pro mnohé může být těžké si pak připustit, že jsou zodpovědní za to, co v životě udělali.

 I to sebou totiž přináší to, že se díváte na věci zpříma.

Dívat se na svět zpříma, nehrbit se vám pomůžou i barefoot boty, osobně se o tom přesvědčují již více než deset let. Pro mě osobně jsou tyhle boty nejen návratem do dětství, kdy jsem běhal bos ale i skvělým trenérem, který mi pomáhá být zdravý, fit, dobré mysli a vůbec se cítit i v osma šedesáti skvěle.

I o tom si budeme povídat v sobotu v Kolíně v obchodě www.berefoot-botky.cz od 10 hodin. Hlavně to však bude o zdravém běhání ať již v minimalistických nebo technických botách.

Přihlásit se můžete přímo v prodejně nebo zde.

Jo a nebude to jen povídání, ale i praktický nácvik tak se na to patřičně oblékněte a obujte.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost