Individuální trénink – kurz přirozeného běhu

Při individuálním tréninku, nebo tréninku skupiny vás nafilmuji, ukáži vám jaké děláte chyby a pak ukáži, jak se jich zbavit a běhat přirozeně.

Trénink obsahuje:

• rozbor vašeho stávajícího běžeckého stylu
  • nápravu nesprávných nebo neefektivních pohybových vzorců, které mohou vést k předčasné únavě, bolesti či zranění
  • výuku přirozeného běžeckého stylu
  • ukázku doporučených posilovacích a protahovacích cviků pro běžce
  • nácvik běžecké abecedy
  • konzultace s tématy dle aktuální potřeby (např. výběr běžeckých bot, oblečení, příprava na závody apod…)

Cena  3500,- Kč

Tréninková jednotka trvá 90 minut a standardně probíhá v Praze ve Stromovce, sraz v budově Running Mallu, kde je k dispozici šatna a sprcha, nebo před vchodem na Výstaviště. Také je možné domluvit trénink v Sokolově. Individuální trénink je určen pro 1 – 3 osoby.

Skupinové tréninky pro jednotlivce:

Tréninková jednotka trvá 90 minut, cena pro 4 – 5 osob je 5000,- Kč, cena pro 6 – 10 osob je 8000,- Kč.

Objednávku pište na mail chrbolkova@gmail.com

Individuální trénink je vhodný:

• začátečníky, kteří nemají žádné zkušenosti (nebo jen ty špatné, ještě ze školy) a chtějí začít běhat správně, aby si neublížili a nedělali zbytečné chyby,
  • středně pokročilé, kteří už nějakou dobu běhají, dosud se zlepšovali, ale dostali se na určitou úroveň, přes kterou už se sami nejsou schopni dostat,
  • pokročilé běžce, kteří potřebují pomoci s přípravou na závod, ještě více zrychlit pomocí speciálních technik,
  • běžce, kteří mají při běhání potíže s koleny, kyčlemi, rameny, achilovkami…

Individuální trénink je možno zakoupit formou dárkového poukazu. Poukaz má platnost 1 rok a pošleme vám ho elektronicky. Objednávejte prostřednictvím e-shopu.

7 Komentáře

1. Jan hollmann

Dobrý den,
    Rad bych se dotazal zda provádíte individuální rozbor běhu i pro halové sporty? Konkrétně florbal, krátké vzdálenosti, starty….děkuji jh

• Miloš Škorpil

Honzo, vzhledem k tomu, že běh je jen jeden, i když v různých podobách, tak ano.

Honzo, ano

2. Václav Prokop

Dobrý den,
    běhám nepravidelně 25 let. Běhal jsem v Praze: 5 maratónu, 10 půlek, večerní desítky nepočítám. Dnes jsem v důchodu a stále ještě popoběhnu. Možná je to stařecký vrtochy, ale chtěl bych se od Vás naučit správně běhat. Jsem z Plzně a Sokolov je bližší než Praha.
    Předem děkuji Vašek

• Miloš Škorpil

Václave, žádný problém, v Sokolově dělám tréninky běžně. Napiš mi na ultraskorpil@gmail.com a domluvíme se.

3. Helena

Dobry den,
    chtela jsem se zeptat jestli se lze prihlasit do skupinovych treninku (zda neco takoveho poradate a pripadne v jakych terminech) moc diky Helena

• Miloš Škorpil

Heleno, od konce března budeme tréninky pořádat v Karlových Varech, termíny teprve ladíme, a připravujeme něco i v Praze ve Stromovce.