Individuální tréninkový plán

Začínáte běhat, chcete zhubnout, chcete se zlepšit, jsou před vámi fyzické testy do nového či stávajícího zaměstnání…? Prostě chcete to dělat správně, aby výsledky odpovídaly vašim představám? Tak přesně pro vás je tato nabídka.

Tréninkový plán je zpracován na základě požadavků klienta

 • cíl, kterého chce dosáhnout
 • momentální fyzické schopnosti a zdravotní dispozice
 • časové možnosti – kdy může a jakou formou trénovat
 • technické možnosti – kde může trénovat (silnice, terén, les, fitko | v tréninkovém plánu jsou zohledněny i případné jiné sportovní aktivity klienta tak, aby se jim mohl klient dále věnovat a mohl se i v nich zlepšovat

Osobně preferuji dlouhodobější spolupráci, podle toho jsou stanoveny ceny, které jsou:

 • čtvrtletní tréninkový plán 5000,- Kč
 • půlroční tréninkový plán 7000,- Kč
 • roční tréninkový plán 10 000,- Kč přičemž, když si na zkoušku zaplatíte čtvrtletní plán a budete chtít pokračovat další 3 měsíce, doplatíte jen 2000,- Kč, v případě, že se rozhodnete pak pokračovat dalších 6 měsíců, doplatíte 3000,- Kč. Každopádně, za rok nezaplatíte nikdy více než 10000,- Kč

Plán si můžete objednat na ultraskorpil@gmail.com

V případě, že chcete objednat tréninkový plán někomu jinému jako dárek, pak objednávejte na chrbolkova@gmail.com.

4 Komentáře

 1. Helena Čadová

  Dobrý den, měla bych zájem i individuální plán. Před rokem jsem začala běhat. Běhám 5 km, max jsem zvládla 8. Jsem velmi pomalá a také mám problémy s kolenem. Potřebuji se poprat i s nadváhou, aktuálně mám 120kg.
  Cíle: uběhnout 5km do 35min,10km v červnu a zhubnout co to půjde, hlavě však sníženou váhu udržet.

  Odpovědět
  • Miloš Škorpil

   Heleno, žádný problém, nabídku najdeš rubrice Nabídka pro veřejnost

 2. Michaela

  Dobrý den, v září bych chtěla uběhnout Ústecký půlmaraton. Jsem žena 36, 105kg bez sportovní minulosti.
  Je šance za Vaši pomoci ?
  Díky za odpověď

  Odpovědět
  • Miloš Škorpil

   Michaelo, šance je vždycky, ale ideálně bych tomu dal rok na přípravu.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost