Prodloužený víkend Jen pro velký holky

Potřebujete se sebou něco udělat a nemáte tušení, jak začít? Chtěly byste chodit do fitka a nevíte, co tam dělat? Nebo cvičíte raději doma? Zajímáte se o výživu, ale nevyznáte se v přemíře informací a nevíte, co vlastně jíst? Chodíte běhat nebo na spinning, ale kilogramy stále neubývají? Vypadáte ve 30 na 50 a také se tak cítíte? Je vám 50 a každým rokem nabíráte na objemu?

Na prodlouženém víkendu vás naučíme

• Jak se hýbat, aby vás pohyb nejen bavil, ale také abyste ztrácely centimetry na těch správných místech,
  • jak jíst, aby vám chutnalo, nedržely jste žádnou dietu a přitom jste hubly,
  • jak vypadat v 50 na 30 (a ve 40 na 20)
  • a mnohem víc!

Pro koho je víkend vhodný

• pro velký holky – jak věkem, tak vahou, které s tím chtějí opravdu hnout
  • pro menší holky, které se nechtějí nechat semlít obecným názorem, že s věkem se prostě přibírá a stárne
  • pro (věčné) začátečnice – novoroční návštěvnice fitka, které nikdy nevydrží déle než měsíc (2, 3… )
  • pro všechny ženy, které chtějí vypadat a cítit se v jakémkoli věku mladě a krásně

Termíny a ceny prodloužených víkendů budou uvedeny na webových stránkách a sociálních sítích Dany Škorpilové a Běžecké školy, také vám je pošleme v newsletteru, jestliže si jeho odběr zaregistrujete.

13 Komentáře

1. Monika Dušková

Dobrý den, až pomine omezení, měla bych zájem o Váš víkend pro velký holky pro sebe a dceru.
    Koupila jsem si Vaši knížku Fit i bez bitka a moc mě zaujala.
    Přeji Vám hodně úspěchů Dušková

• Miloš Škorpil

Moniko, určitě dáme včas na školu info, kdy budeme moci zorganizovat, abyste měly čas se přihlásit.

2. Ivana

To musí být úžasný, tam chci !! 🙂

• Miloš Škorpil

Ivano je, ale kdy bude další zatím nevíme, musíme počkat, až co na to covid, resp. naše vláda.

3. Tereza Machová

Velmi ráda bych se také zúčastnila. 🙂

• Miloš Škorpil

Terezo, bohuřel camp je zcela naplněn.

4. Lenka

když je takový zájem, neuděláte ještě jeden? 🙂

• Miloš Škorpil

Lenko, my bychom rádi, ale tyto campy se kvůli kapacitě Lanterny plánují rok dopředu. Uděláme klidně i jinde, ale my se s Danou jen dovezeme uděláme program, vše ostatní zajišťuje partner.

5. Barbora Volfová

Dobrý den, máte nějaké plány pro velké holky na rok 2022? Předem děkuji za odpověď a přeji vše dobré!

6. Monika Vašinová

Dobrý den,
    pokud je tato nabídka stále aktuální, měla bych zájem … prosím o více informací.
    Děkuji.
    Krásný den přeji.

• Miloš Škorpil

Moniko, v současné době dává Dana dohromady termín. Takže sleduj Běžeckou školu nebo její sítě. Brzy by se tam měla objevit aktuální nabídka.

7. Hana

Dobrý den, uvažujete o nějakém víkendu, prodlouženém víkendu, s poradenstvím o výživě, během i pro velký holky – tím myslím hlavně věk 50+?

Odpovědět

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/dana-skorpilova/" target="_self">Dana Škorpilová</a>

Autor: Dana Škorpilová

Dana Škorpilová (nar. 1960) je osobní trenérkou fitness a dvojnásobnou vítězkou kategorie 45+ o největší změnu postavy v transformační soutěži Do formy časopisu Muscle&Fitness (2015 v 55 a 2018 v 58 letech).