Více než 900 kilometrů a 100 tis. Kč pro hospic. Běh 14 pomocníků opět ukázal ochotu lidí pomáhat.

V neděli 14. června ožil Ostrov v Semilech již 6. ročníkem charitativního Běhu 14 pomocníků. Přestože nám počasí během dne připravilo snad všechny čtyři roční období, náladu účastníků nepokazilo. Naopak – společně jsme prožili krásné odpoledne plné pohybu, setkávání a podpory dobré věci.
Marta Krupičková - Domácí hospic 14 pomocníků
Na start se postavilo více než 120 účastníků všech věkových kategorií. Někdo běžel, někdo šel, někdo fandil. Dohromady jsme ale zvládli neuvěřitelných 1225 koleček, což představuje 906,5 kilometrů.
Pokud byste chtěli pomoci vybranou částku ještě navýšit, stále máte možnost přihodit zde - dárcovská výzva běží do konce června. Každá koruna jde přímo na podporu Domácího hospice 14 pomocníků!
Velké poděkování patří všem účastníkům, dobrovolníkům, fotografům, partnerům i našim ambasadorům, kteří všichni dorazili osobně.
Miloš Škorpil nám před startem ukázal běžeckou abecedu a aktivně si odběhl symbolických 14 koleček+1 navíc!
Pavel Kysela zakončil přímo v Semilech svou týdenní běžeckou výzvu, během které od 8. do 14. června každý den uběhl 14 kilometrů na podporu hospice.
A Petra Vrbová, navzdory svému zdravotnímu stavu, opět ukázala svou neuvěřitelnou energii a odhodlání. Na trati absolvovala 8 koleček podle svého oblíbeného čísla.
Děkujeme všem, kteří nám pomáhají ukazovat, že každý krok může mít smysl.
A těšíme se již teď na příští ročník! Tým Domácího hospice 14 pomocníků 🦋