Běh pro Paměť národa

Devátý ročník Běhu pro Paměť národa se uskuteční v sobotu 11. května v oboře Hvězda.
I letos se poběží za všechny, kteří se nevzdali.

Zvolit si můžete závod s hromadným startem na 10 nebo 5 kilometrů, rodinný běh či štafetu. Další
možností jsou neměřené běhy na 1kilometr a dětské závody na 100, 200 a 500 metrů. V rámci
doprovodného programu na běhu v oboře Hvězda se návštěvníci mohou těšit na divadlo a sportovní workshopy pro všechny věkové kategorie.

Registrovat se můžete i do Běhu Kdekoli! Ten je určený všem, kteří to mají do míst závodů daleko, nesedí jim termín nebo prostě rádi běhají sami. Běhá se v průběhu celého května. Stačí se přihlásit a my vám pošleme startovní číslo emailem.

Další možností, jak se zapojit do běhu a podpořit tak činnost Paměti národa, je FIREMNÍ VÝZVA!
Sestavte tým 4 kolegů nebo přátel a naběhejte co nejvíce kilometrů. Běhat můžete sami i ve skupině, kdekoliv a kdykoliv během května. Naběhané kilometry budete zaznamenávat on-line a virtuálně tak porovnávat průběžné výsledky s ostatními.

Běh pro Paměť národa se bude konat tento květen na celkem čtrnácti místech po celé republice. Ať už se registrujete na jakékoliv místo a běh, vždy podpoříte dobrou věc. Svůj běh můžete symbolicky věnovat tomu, jehož příběh vás inspiruje k vytrvalosti a napsat si jeho jméno na startovní číslo.

Výtěžek ze startovného poputuje na další natáčení pamětníků, vzdělávací programy nebo podporu seniorům, kterou poskytuje Centrum pomoci Paměti národa.

Kde všude se můžete Běhu pro Paměť národa zúčastnit?

Plzeň 4.5. | Praha 11.5. | Ústí nad Labem 15.5. | Chrudim 26.5. | Liberec 19.5. | Olomouc 19.5. | Ostrava 25.5. | Rejčkov 18.5. | Třebíč 25.5. | Jihlava 18.5. | Rakovník 25.5.

Těšíme se na společné vyběhnutí, ať už budete kdekoliv! Všechny potřebné informace k akci najdete na www.behpropametnaroda.cz.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost