Zážitkový pobyt (případně workshop) Fit i bez fitka

Chystáme pro vás knihu Fit i bez fitka, v níž vám ukážeme cviky, které můžete cvičit doma, bez toho, abyste museli mít drahé speciální vybavení a i tak vypadat skvěle, být fit a v kondici. V knize vám předvedeme i základy přirozeného běhu a vysvětlíme jak běhat pro zdraví.

Jsme si vědomi, že kniha je kniha, videa jsou videa, díky nímž získáte náhled, jak co dělat, ale praxe je praxe.

Také se může stát, že informace v knize uvedené vám nemusí být zcela jasné, že se chcete na něco zeptat, že nás chcete osobně poznat. Pak není nic jednoduššího, než přijet za námi do Sokolova a užít si s námi prodloužený víkend (pátek – neděle). Dana s vámi zacvičí a Miloš s vámi vyběhne:-), a všichni společně si uděláme výlet do okolí.

Pro koho je pobyt vhodný: pro všechny bez rozdílu věku, váhy…

V případě zájmu napište na dana.skorpilova@gmail.com, domluvíme podrobnosti!

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost