Běžte a ať vás láska provází

Běžte a ať vás láska provází

Běžím a myslím na to, co každý z nás potřebuje, i když někteří si myslí, že se bez ní klidně obejdou, myslím na lásku.

Znám pár lidí, kteří říkají, že se bez lásky obejdou, jsou studení a mrtví.

Studení, protože ze svého života vytěsnili lásku, a mrtví vlastně z téhož důvodu – nemají pro co žít. Že je to nesmysl? Že se dá žít bez lásky, že lásku může nahradit třeba práce?

Blbost, ani práci nemůžete dělat bez toho, abyste ji milovali. Tedy můžete, ale to není práce, co vykonáváte, to je jen pouhé otročení něčemu pro něco, v tomto případě pro peníze, a taky to tak potom vypadá.

Člověk, kterého jeho práce netěší – třeba takový otrávený prodavač – vás otráví tak rychle, že z obchodu co nejrychleji odcházíte a vlastně vás ani netěší, pokud si koupíte to, pro co jste do obchodu přišli.

Pokud někdo žije bez lásky, nejspíš se mu jí někdy v životě, kdy po ní velmi toužil, nedostalo a tak ji ze svého života vytěsnil, jako vytěsňujeme všechny nepříjemné vzpomínky.

Jeho srdce zmrzlo jako Sněhové královně. Ale i takového zamrzlíka lze vyléčit.

Stačí, když ho občas pochválíte, občas mu naznačíte, že je hoden lásky, a proces rozmrazování začne. Pak ho ještě naučíte milovat pohyb, chůzi, běh a najednou zjistíte, že máte vedle sebe člověka, který se zase dovede radovat a dovede lásku opětovat, další to důkaz, že v životě ani v běhu není nic nemožné…

Užijte si pohodový, láskou naplněný den ať jste, kde jste a vůbec mějte šťastný života běh!

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost