Jak se dostal gaučový démon do kecek a do tepláků

Na začátku byla orosená desítka, puštěná telka v níž běžela Parta maraton, brambůrky, blbá nálada. Na konci splněný zlý sen a dost možná další ryba v síti

Toho blba, co pořád píše jak je běhání zdravý, jak čistí hlavu, pomáhá s kdečím, bych nechal běhat dokolečka kolem Bohnického areálu, aby na vlastní kůži poznal, co hlásá!

No nakonec, není se co divit, vždyť považte, jak musí být za ty roky těma endorfinama zdrogovanej.

To bude asi pěknej dryák. Jen se divím, že ho za to ještě nezašili.

Nevím, nevím, co by mu našli v krvi, kdyby mu udělali rozbor. Určitě malé než menší by to množství nebylo.

Budu muset poslat svému poslanci do sněmovny podnět, aby se na tohle svinstvo podívali, případně na to zavedli nějakou vyhlášku, dokud to neberou všichni.

Zrovna včera jsem zahlídl, jak nabádá nějaký manažery, aby se o sebe víc starali, aby to s nima neseklo.

Ten má ale starosti. Vždyť jsou to jen vyžírkové, co nás sajou. My na ně makáme a oni si pak za naše prachy užívaj někde na Zermattu, Jungfrau, v pouštích Afriky, nebo když už nevědí coby, tak běžej z nějaký díry pod mořem v Americe, kde nesmíš spadnout, jinak se udusíš, přes nějakou poušť Coby, nebo Gobi, už se mi to v tý kebuli plete, a to celejch 250 km.

No říkám, úplní magoři vyběhaný to jsou.

Máááámo. Otevři mi ještě jednu desítku, nějak mi vyschlo při tom rozčilování v krku.

Taky jsem slyšel, že někde psal, že jak běžel kolem tý naší zemičky český, tak zakopl o nějakej bludnej kořen a od tý doby netrefí domů.

Dobře mu tak, dementovi! Jen mám strach, že při tom, jak pořád jako satelit kolem tý republiky krouží, nakazí tím svým běžeckým virem čím dál tím víc lidí.

Je až s podivem, jak mu to všichni žerou. Nevím, co na něm ty frajle a frajeři vlastně vidí, vždyť je to takovej střízlík. Když do něj trošku strčím, tím svým teřichem, tak odlítne jak pírko.

Apropó plůtky, to mi připomíná, že jsem ještě nezadělal tu díru v plotě, co nám skrz ní pořád běhaj na zahradu sousedovic slepice.

Tenhle odstavec bych měl smazat, aby to máma neviděla, nebo mi vynadá, že zatím co se tady zaobírám tím pošukem a tím běháním, tak jsem to mohl v klidu zadrátovat.

Ale copak můžu, musím přeci varovat národ před tím běhajícím monstrem. Ještě by mi pak mohl někdo vyčíst, že jsem věděl a nečinil!

A kdo ví, jestli ty moje slepice při tom běhání kolem republiky taky už nenakazil.

„Lojzóóóóóó”
„Co jéééééééééééééé, ano Maruško.”
„Nech už toho klování do klávesnice a pojď si dát s námi 20 minut indiánskýho běhu, no přece víš, jak nám to poradil ten běžec, že je to zdravý a nikdy není pozdě začít…”

A do prkený vohrady, už ji taky dostal. Já to věděl. Běžel kolem a ty moje holky nakazil.
„Už běžíííííííííííím“.
Sakra, kde mám ty vojenský tepláky, čínský polokecky, rádiovku, bazuku a budík?
Fuj, to byl zase sen.

Hele Lojzo, už toho mám dost, koukej vstávat, jdeme běhat a až se vrátíme, opravíš konečně ten plot, nebo příště budeš ty slepice honit sám a viděl jsi Rockyho, jak mu to prospělo a jak pak krásně vypadal.

Kurňa, tomu se říká: sen proměněný ve skutečnost sealed

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost