Nejen Běžíšek s Běžeckou školou

23.11.2023 můžete po celý den nakoupit na Pura Vida Shop s dvacetiprocentní slevou, stačí když použijete kód SKORPICI20. Jinak kdykoliv můžete nakoupit na Sport Code s kódem BSMS10 s desetiprocentní slevou a na Bosoboty leguano s kódem Škorpilovi máte pětiprocentní slevou.

Chcete se vyhnout předvánočnímu shonu v obchodech a chtěli byste někomu pořídit netradiční dárek, z nějž bude mít radost nejen pod stromečkem, ale i při jeho vybírání a pak pokaždé, když vyběhne? Objednejte mu Individuální trénink s Milošem nebo s Danou.

Běžecké campy s Milošem a Danou v hotelu Lanterna (Beskydy) v roce 2023, další velmi oblíbený dárek Běžíška.

P.S. Pokud vám rezervační systém bude tvrdit, že je obsazeno, nenechte se odradit a raději tam zavolejte, on má občas svou hlavu.

Jako Běžíšek určitě potěší i Double Pack Šťastný života běh a Běžecká bible Miloše Škorpila, možná o to víc, že počet vydaných výtisků Běžecké bible – standardního díla ke zdravému běhání se začíná rapidně zmenšovat, a díky situaci na knižním trhu, kdy dotisky starších titulů se stávají takřka neprodejné, neboť příliš drahé, si na novou šanci budete muset možná i pár let počkat.

To se ostatně týká i dalších titulů, které si můžete objednat na našem e-shopu.

P.S. Knihy si samozřejmě můžete koupit i v kamenných obchodech nebo jiných e-shopech, ale ty, jichž jsem autorem či spoluautorem, u nás dostanete i s podpisem, případně, pokud to zmíníte v objednávce, i věnováním.

Kdyby bylo něco nejasného, tak si to zopakujeme:

e-shop Pura Vida – kód SKORPICI20

e-shop Sport Code – kód BSMS10

e-shop Bosoboty leguano – kód Škorpilovi

e-shop Běžecká škola Miloše Škorpila

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost