Pura Vida Škorpíci

Mít vlastní běžeckou kolekci, komu se to poštěstí? Díky Pura Vidě ji teď máme a vy ji můžete mít, tedy tu naši, pokud si ji koupíte, taky. Dnes dokonce se slevou 10 %. Od zítřka už jen za běžnou cenu, takže pokud se vám líbí, tak není nač čekat.

Když jsme před lety byli s Danou v Brně, v domovském městě Pura Vidy, v jejich obchůdku, kde to hýřilo všemi barvami, tak i když nemám závist rád, tak jsem Daně tu nádhernou paletu barev, jíž zářila všechna trika, legíny, sukničky, mikiny…, záviděl.

Když před dvěma lety holky vylezly i s prvními kousky pro muže, měl jsem velkou radost.

Za mě nejlepší kousky:

běžecké trenky stereotýpek

běžecké legíny hlavně se neposrat

tílka i trika a určitě si k tomu pořídím lehkou bundu stereotýpek a to s kapucí

Běžecká kolekce je doslova narvaná, tedy zatím hlavně ta dámská, takže jsem si jistý, že si každý/každá vybere, stačí kliknout na Běžecká kolekce Škorpilovi a najít si to svoje.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost