Velký letní výprodej běžecké knihovny

Při letmém pohledu na knihovnu našeho eshopu jsme zjistili, že stále máme skladem několik inspirativních titulů. Jsou sice již staršího data, ale nic neztratily na své zajímavosti. A doufáme, že nové prodejní ceny je pro vás udělají znovu atraktivními – tak do toho, sleva je 50%!

Všechny nabízené tituly najdete hezky pohromadě zde, jinak samozřejmě v sekci Knihy našeho e-shopu.

0 komentářů

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost