Vše o maratonu na co je vám blbý se zeptat

Ty chceš běžet maraton a nevíš, jak se na něj obléknout, jak ho běžet rychle, jak občerstvovat, v jakých botách ho běžet? Ty chceš běžet maraton a vlastně o něm vůbec nic nevíš? Tak to jsem teda na tebe zvědavej, jak to přežiješ!

Tak takovýchto a podobných odpovědí na své otázky se lidi nejvíce bojí a proto se ani raději neptají, protože nechtějí vypadat jako úplný troubové. Na Běžecké škole jsme vydali mnoho článků, které se maratonu věnují, takže stačí když si je přečtete a budete mít odpovědi na své otázky a třeba pak i nějakého toho „chytrýho“ budete moc poučit.

Do maratonu zbývá týden, co dělat, abyste svůj trénink zúročili k plné spokojenosti

Maraton se běží za šest dní

Maraton se běží za pět dní, rady pro notorické ignoranty

Maraton se běží za čtyři dny, nalaďte se do pohody

Maraton se běží za tři dny, naprogramuj se na svůj čas

Maraton se běží za dva dny, je potřeba se na něj pořádně vyspat

Maraton se běží už zítra, maratonské počty

Je po maratonu, co teď

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost