Zkušenosti do Běžecké bible jsem čerpal po celý svůj Šťastný života běh

Zkušenosti do Běžecké bible jsem čerpal po celý svůj Šťastný života běh

Náš život, naše vnímání světa, naše životní zkušenosti, formují a určují to, co jsme, jak myslíme, jak konáme, co děláme… Náš život je v lepším případě spirála směřující otáčku za otočkou vzhůru.

Kniha Šťastný života běh je část mého životního příběhu, který začal před 67 lety a jehož převážnou součástí byl běh. Ale ne jen běh, ale pohyb v různých podobách vůbec.  Pohyb a běh mi pomáhaly ve chvílích, kdy mi nebylo úplně do skoku.

Můj šťastný života běh byl studnicí poznání, z níž jsem čerpal při psaní svých knih, z čehož nejvíce, co mě běh naučil, co jsem prostřednictvím běhu poznal (včetně chyb a vítězství), je zachyceno v Běžecké bibli. A tak zcela přirozeně vznikl nápad spojit tyto dvě knihy do jednoho balíčku za cenu 599,- Kč, kdy Bible sama stojí 549,- Kč a Šťastný života běh 249,- Kč. Takže to může být nyní před Vánoci, ale nejen před nimi, hezký dárek pro vás, nebo pro někoho, komu chcete udělat dvojnásobnou radost.

Dobrou zprávou také je, že abyste si mohli objednat Double Pack Šťastný života běh a Běžecká bible Miloše Škorpila, nemusíte běžet žádný ultramaraton, stačí vám k tomu udělat jeden klik.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost