Martin Štěch

Trenér českého atletického svazu a běžecké školy Bílina | trenér kondičního běhu

Martin využívá všech svých znalostí, které získal za několik let a je typ trenéra medu a biče, páč přísnost musí být. A protože v dnešní době stále existují lidé, kteří mají tyto věci rádi, má kolem sebe neustále plno. Zázemí tréninků využívá jeden z nejlepších stadiónů v republice a to AK Bílina, kde pravidelně probíhají tréninky pod jeho usměvavým vedením.  Spolu s dalšími běžci založil běžeckou skupinu Bílinská (j)ELITA, kde (j) reprezentuje jednotku energie joule. A energie má skutečně na rozdávání, kdo by nechtěl prokecat celý maraton pod 4 hodiny, kde dělá vodiče. Zároveň se stará o delší tréninky po nakloněných rovinách, které bere jako naprostou symbiózu k intervalovým a fartlekovým tréninkům na dráze.  Zároveň pomáhá ve skupině Šneci v běhu, kde se pod jeho vedením spoustu šnečků mění na turbošneky.
Přes svůj handicap bursitidy Achillovy paty učí ostatní běžce jak správně pracovat s hlavou a ukazuje správný směr a metodiku tréninku kondičního běhu nejenom pro začátečníky, ale i pro pokročilejší hobíky, kteří už běhají více jak 250km měsíčně.
Jeho moto je „nejenom během člověk živ je“ a razí myšlenku šťastného života běhu, jakožto společenské události.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost