Radek Švajcr

Trenér Běžecké školy Plzeň

Radek je úžasný motivátor a organizátor, který nezkazí žádnou srandu. Je trenérem Běžecké školy Plzeň, kde za několik málo let dokázal k běhání nadchnout desítky lidí. Dalo sice práci (hlavně jemu) naučit se běhat stylově (běhal jako robot, co ví jak, ale neumí se do toho položit a uvolnit). Dnes ale běhá technicky skvěle a s Pomalým Pepou Cupalem pokročili mezi trenéry Běžecké školy nejdál.

Radek už leccos pochytil i z metodiky tréninku, takže dokáže lidi, kteří mají v počátcích příliš velké ambice, přivést ke zdravému rozumu a vysvětlit jim, v čem spočívá kouzlo pomalého běhu, kouzlo posilování, ale i kouzlo regenerace nebo zařazování jiných sportů do přípravy běžce, proto se z něho pomalu ale jistě stává i výborný triatlet.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost