Simona Pancíř Švarcová

Simona je trenérkou Běžecké školy a běžeckého centra Salming Runlab Praha

Když někam přiběhne, je jí hned všude plno a rozhodně ji nepřeslechnete. Pilně se učí vše, co je pro ní nové a co cítí, že ji může posunout v běhu, ale i života běhu. Kdybych měl napsat (ale to nechám raději na ní), co všechno dělá, tak by to byl opravdu velmi dlouhý výčet. Není to ale tak, že kopá mnoho studen a k vodě se nakonec neprokope. Simona dokáže vykopat každou studnu až k prameni, a když se k němu dokope, první, komu dá napít, je Franta, její manžel, protože spoustu věcí dělají spolu a jednoho bez druhého skoro neuvidíte. Takže se od nich dvou můžete naučit, jak žít v harmonii s druhým pohlavím, i když vás občas vytočí :).

Simonu pak určitě znají všichni účastníci Run Tour, kde má na starosti vodiče, a ano, je to ta, jejíž povzbuzování rozhodně nikdy na trati nepřeslechnete.

2 Komentáře

  1. Ota Škrabal

    Dobrý den pane (nebo paní?) Pancíř, Vy jste teda co – chlap nebo žena? Máte mužské jméno a vypadáte jako (možná s prominutím) jako žena……

    Odpovědět
    • Miloš Škorpil

      Otakare, Simona je žena, kterou já představuji na svých stránkách Běžecká škola, jako jednu z trenérků, toť vše.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost