Pomalý Pepa Cupal

Trenér Běžecké školy Sokolovsko a Karlovarsko a zástupce šéftrenéra Běžecké školy

Pepa přes svůj vrozený handicap má stále pusu od ucha k uchu a je ochotný pomoci ostatním s běžeckými začátky, kdykoliv je o to požádán. V technice běhu společně s dalším trenérem Běžecké školy Radkem Švajcrem dospěli nejdál a jejich běžeckému stylu lze již jen málo co vytknout.

Pepa má i velký dar, básnit doslova o všem, hlavně pak o životě, čímž přispívá k tomu, že i jiní poznávají, že běh není jen sport, ale také radost a společenský zážitek.

Pepa je druhým schopen vysvětlit, co to znamená běhat pomalu, a to přesto, že přes svou přezdívku „pomalý“ dokáže běžet jako blesk.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost