Michal Vítů

Trenér Běžecké školy a hlavní trenér Salming Runlab Praha

Michal začal s běháním jako fotbalista. Když jsme se poznali, běhal jako fotbalista, ale již tehdy miloval běh víc, než cokoliv jiného. Běh miluje tak, že kvůli němu i změnil profesi a z novináře se stal běžeckým trenérem. Tři roky jste se s ním mohli potkávat v Running Mallu, také se s ním můžete setkávat na různých běžeckých závodech jako se zástupcem značky Salming. Michal píše do časopisu Run a je to takový běžecký brouk Pytlík (v dobrém slova smyslu), prostě ho zajímá všechno kolem běhu a nebojí se o tom mluvit. S Michalem se nejčastěji setkáte v Salming Praha na Pankráci, kde vede skupinové tréninky, prodává běžecké boty a oblečení, a také testuje ty, kdo chtějí vědět, jak na tom jsou z hlediska techniky běhu. Prostě ty, co si to přejí, olepí množstvím svítících kuliček, postaví je na běžecký pás, který rozeběhne, a vše pak sleduje na speciálním přístroji Run Lab. Mě osobně taky olepil a byl jsem rád, že i Run Lab mi vydal osvědčení, že umím běhat přirozeně. Takže se toho nebojte a běžte s Michalem do toho.

1 komentář

  1. Radek Nejl

    Ahoj Michale, mně otestování v Run Lab neskutečné pomohlo. Dokonce dva dny před návštěvou Run Lab jsem zaběhl 10 km v tréninku za 43 minut. Po návštěvě jsem, kdy mě Michal poopravil styl běhu zaběhl tu samou trať o dvě minuty rychleji. Michale, ještě jednou moc díky.

    Odpovědět

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost