Nejen jeden den s Pura Vida

Nejen jeden den s Pura Vida

Dnes jen jedna rychlá dobrá zpráva. Naše “love brand” Pura Vida nedělá ani Black Friday ani Cyber Monday, protože nevěří na tyto konzumní svátky, zato věří na přátelství a srdcaře – a tak bude v rámci zítřejšího Dne s ambasadory platit super sleva 15% se speciálním kódem SKORPICI15.

Navíc, jestli jste na Instagramu, budeme na Pura Vidím profilu, resp. ve stories, během dne představovat své “topovky”, tak tam hoďte oko!

Je to už pár pátků, co Dana – do té doby oblibující černou – začala milovat barvy. Nemalou zásluhu na tom má Pura Vida a trošku já, který mám barvy rád nějak odjakživa.

Dlouho jsem Daně záviděl ty barevné hadříky, které ji a celé okolí rozzářily, když si je vzala na sebe. Nebudu zapírat, občas jsem z nich na tajňačku něco natáhl.

Takže, když holky z Pura Vidy vloni přišly s tím, že začnou malovat a šít i něco pro chlapy, udělalo mi to velkou radost. 

Když se vytasily s tričkem “Hlavně se neposrat” , nebo “Nejsem stereotýpek”,tak bylo vymalováno. 

Vloni mi ještě ušily tříčtvrteční legíny a od léta testuji běžecké trenky.

A časem toho bude víc, na jaře opravdu pěkný běžecký nátělníky, chystá se běžecká mikina a včera nám s Danou přistály doma dva nákrčníky (tunely) na krk, které od těch běžně prodávaných opravdu zavření. 

No a málem bych zapomněl na dva opravdu oblíbené kousky, a sice kraťasy a tepláky, zvané „nasrávačky“  .

Takže jak vidíte, není toho málo, z čeho si už teď lze vybrat. Už se těším, až se někde potkám s klukama, co nejsou stereotýpek a taky se hlavně neposerou, i když situace k tomu vybízí.

A protože na Běžecké škole nejsou jen kluci, ale i holky, tak hlavně pro ně jsou následující řádky, ale mezi námi kluky, s těmito kousky pod stromečkem určitě zabodujete. Své tipy na nejoblíbenější kousky vám sepsala Dana:

 Sportovní tričkaJá vím, tohle vám sem cpu furt, ale když já si fakt nemůžu pomoci!! Ačkoli je totiž materiál funkční, a tak se hodí na chození, běhání, cvičení… a prostě sport, tak já ho nosím jako krásné barevné tričko k džínám, sukničce, prostě na normální denní provoz. Mám už jich doma hromadu, a vždycky, když Petruccya nakreslí nějaký nový vzor, musím ho mít!

 Kraťasy. Do těchto konkrétně jsem se zamilovala v letošním létě a i když je teď zima, doporučuji je vaší pozornosti, zrovna tak jako následně č. 3., sukni. Proč kraťasy od Pura Vidy? Mají jednoznačně geniální délku – ani moc krátké, ani moc dlouhé, což znamená, že sice všichni mohou obdivovat krásu vašich nožek, ale vy si kvůli tomu neodřete stehna – a to je k nezaplacení, což vědí všechny holky, které ta řádná česká stehna mají (jako já).

Suknička. Záměrně říkám suknička a ne sukně, protože tahle je krátká a Pura Vida šije i dlouhou. Tu mám taky, a moc ráda ji nosím, ale tahle krátká má super vychytávku – všité kraťásky, které vás podrží, když bude kupř. foukat vítr od moře, nebo když se v ní půjdete proběhnout. Protože proč ne – je z funkčního materiálu a poběží se vám v ní jedna radost!

 Kalhoty. Upřímně, ani nevím proč, ale hrozně dlouho jsem se jim vyhýbala, asi proto, že miluju Pura Vidí tepláky. Pak jsem si jedny objednala, ale zase byl problém s výběrem vzoru. Nakonec je to láska, protože Malý princ je láska:-), takže tak! Pohodlné, v letní splývavé i zimní zateplené verzi je to výhra v loterii!

Mikina. Mno. Tohle teda taky byl oříšek, protože jsem si prostě nebyla schopna se svou rozhodovací paralýzou vybrat barvu, no ale mint je sázka na jistotu a vzorovaná kapuce je detail, který miluju. Šňůrka v dolním širokém lemu je pro mne, protože jsem mrňous, a tak si mikču často podkasám, aby nebyla delší než třeba ty moje oblíbené kraťasy:-). Je měkká, ultra pohodlná a měl by ji mít každý na takové to poňuchňání!

Pro pořádek musím ještě uvést, že sleva 15% s kódem Skorpici15 platí pouze 24 hodin, tedy celé úterý 28.11.23 od půlnoci do půlnoci, na všechny skladové kousky, netýká se už zlevněných kousků a dárkových voucherů.

Chci nakoupit se slevou!

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost