Sportovní kemp na Šumavě s tím nejlepším od Dany a Miloše Škorpilových 

Už jsme to inzerovali na sítích a sice, že pro vás chystáme nový koncept našich campů, v němž si přijdou na své jak milovníci běhu, tak Velké holky. Prostě protože máme spoustu „napůl” běžeckých přátel (rozuměj – manžel by si rád zaběhal s Milošem, zatímco manželka by si raději zacvičila, nebo probrala své dotazy ohledně stravování, hubnutí, péče o sebe… s Danou), zkusili jsme dát obé dohromady a nabízíme vám společně s penzionem Dobík:

„FIT I BEZ FITKA“ aneb Jak se udržovat v kondici, termín: 25. – 28.4.2024

Jarní prodloužený wellbeing víkend pro muže i ženy, pro páry i jednotlivce. Unikátní premiéra prolínání 2 kempů – pro běžce i Velký holky!

Pojeďte s námi na Šumavu udělat si čas pro sebe a své tělo a objevte mystické místo v příhraničí nad Lipnem, kde nepotkáte ani živáčka. Uprostřed šumavské přírody, v klidu probouzejícího se jara a tichu samoty pod Vítkovým hrádkem, najdete klid pro odpočinek a terény pro sport jako stvořené.

Co můžete na kempu čekat

Během ranních rozcviček, běžeckých tréninků, cvičících bloků a procházek zdejší přírodou poznáte úchvatné výhledy do Čech i Rakouska, tajemné mokřady, hluboké lesy a rozlehlé louky kolem Pasečné. Běžci pod dohledem Miloše vypilují techniku a zlepší kondici. Dana (nejen) ženám poradí, jak se smysluplně hýbat, dobře jíst a myslet na své tělo s láskou a úctou. Společně budeme zažívat nenarušenou a divokou krajinu CHKO, ochutnávat „hormony štěstí”, které nás při pohybu zaplaví euforií, vnímat sílu sdílení a užívat si zasloužený odpočinek, relax a dobré jídlo v penzionu Dobík. 

Cena

 • 190,-/osoba 13.490,- /pár (přihlášení a zaplacení do: 15. 12. 2023)
 • 790,-/osoba 14.590,-/pár (přihlášení a zaplacení do: 12. 4. 2023), pozdější přihlášení po vzájemné domluvě

Cena zahrnuje: ubytování ve 2- 4 lůžkovém pokoji (1lůžkový pokoj za příplatek 1.200,-), tréninkový program a přednášky, plnou penzi, vstup do sauny, parkování a wifi.

Na co se můžete těšit

Co si budeme povídat, v nabídkách sportovních kempů nenajdete moc těch, které by zcela vyhovovaly oběma partnerům, my s Danou to máme stejně, a tak nás napadlo propojit to, co děláme a nechat vás vyzobat si to, co vás nejvíce oslovuje. Ale ani tak nikdo o nic nepřijde.

Společný program pro všechny

 • ranní rozcvičky 
 • intervalový trénink
 • přednáška a diskuse o stravě (sestavení zdravého talíře, „geniální“ potraviny, co raději nejíst)
 • večerní povídání a diskuze o běžeckých tématech (běhání, sestavení tréninkového plánu, výběr bot)
 • regenerace ve wellness centru (sauna, vířivka) 
 • společný výšlap

Tréninkový program I. – „BĚŽCI“

 • trénink správné běžecké techniky, běžecká abeceda 
 • rozbor individuální techniky u videa a doporučení na zlepšení
 • long run a pohyb v terénu
 • kompenzační a posilovací cvičení, strečink

Tréninkový program II. – „VELKÉ HOLKY“

 • posilovací bloky, strečink
 • blok o přínosech posilování, HIIT na zdraví a kompozici těla, zdravý životní styl a jeho pilíře, longevity…

O penzionu

Rodinný penzion hotelového typu uprostřed šumavské přírody.

Čekají vás 4 dny a 3 noci, spousta běhu, cvičení, pohybu, plná penze a odpočinek. 

Po tréninku si můžete odpočinout ve finské sauně a venkovním koupacím sudu s vířivkou. K regeneraci určitě přispěje chutná čerstvá strava z lokálních surovin a kvalitní matrace a lůžkoviny v čistých a útulných pokojích (námi osobně vyzkoušeno a schváleno!).

Už teď si na stránkách penzionu můžete zarezervovat svůj pobyt a koupit dárkový voucher, budete-li chtít udělat radost své drahé polovičce nebo sobě, třeba k blížícím se Vánocům. 

Budeme se moc těšit, jestli se na Šumavě potkáme na jaře právě s vámi. A nemusím vám určitě připomínat, že s námi nic NEMUSÍTE, ale MŮŽETE!

Penzion Dobík Pasečná

P.S. Pokud jde o Penzion Dobík, tak máme s Danou vyzkoušeno, moc se nám tam líbilo, a taky nám tam moc chutnalo!

2 Komentáře

 1. Jiřina Červinka

  Dobrý den, chci se zeptat, zda bude možné se jako “velká holka” zúčastnit kompenzačních a posilovacích cvičení a strečinku, který je v bloku Běžců?

  Odpovědět
  • Miloš Škorpil

   Jiřino, omlouvám se za pozdní odpověď, která zní určitě ano.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: <a href="https://bezeckaskola.cz/author/milos-skorpil/" target="_self">Miloš Škorpil</a>

Autor: Miloš Škorpil

Miloš Škorpil (nar. 1954) se aktivně věnuje běhu 55 let. Trenérství se věnuje 45 let. Specializuje se na pomoc začátečníkům a hobby běžcům a běžkyním. Současně také pomáhá těm, kteří chtějí být zdraví a fit. Individuální tréninkové plány na míru a individuální tréninky s Milošem Škorpilem si můžete objednat v rubrice: Nabídka veřejnost